Zakir İbrahimov SİLİSƏ ÇƏKİLİR... - İTTİHAM VAR...
Adı kifayət qədər qalmaqallarla müşaiyət olunan “AzerGold” QSC-nin rəhbərliyində dəyişiklik gözlənilir. Bu barədə dia-az.info-ya mötəbər mənbələrdən informasiya verilib.
Xəbəri verən qaynaq iddia edir ki, yaxın günlərdə sözügedən QSC-də ciddi islahatlar aparılacaq.
Mənbənin söylədikləri: "Məlumdur ki, hazırki rəhbərlik kifayət qədər reputasiyası korlanmış hesab olunur. O da məlumdur ki, ölkəmiz ciddi bir tədbirin - COP29-un tədarükündədir və bütün dünyanın diqqətinin üzərimizdə olduğu bir məqamda adı yetərincə yıpranmış və məhjz EKOLOJİ QALMAQALLARDA hallanmış simalar hazırda ölkəmiz üçün ÜMUMİ BƏLA hesab olunur ki, hazırda da “AzerGold” QSC məhz belələrinin rəhbərliyi altındadır".
Qeyd edək ki, “AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri postunu Zakir İbrahimov tutur ki, onun adı təkcə təhlükəli işlərdə yox, həm də bir sıra yeyinti məsələlərində də hallanıb ki, günü bu gün də həmin məlumatlar yerli elektron KİV-də yer almaqdadır.
Görünəni odur ki, məhz belə bir keyfiyyətdə olan kadr hazırki məqamda rəsmi Bakı üçün heç də arzuolunan hesab olunmur.