Fast Found: Nəqliyyat və yük tapmaq üçün inqilabi mobil tətbiq – FOTOLAR
Fast Found logistika dünyasında hər gün böyük əhəmiyyət kəsb edir. Texnikanın boşda qalması və ya tərəfdaş axtarışında gecikmələr ciddi itkilərlə nəticələnə bilər. Yeni mobil tətbiq Fast Found, sürücüləri, xüsusi texnika sahiblərini, nəqliyyat şirkətlərini və etibarlı logistika həllərinə ehtiyacı olan biznesləri birləşdirərək bu problemləri səmərəli həll edir.
Fast Found – nəqliyyat və yük mövcudluğu ilə bağlı elanların axtarışı və yerləşdirilməsi üçün müasir platformadır. Bu tətbiq, xüsusilə, yük avtomobilləri sürücüləri, xüsusi texnikanın sahibləri , nəqliyyat şirkətləri, habelə, mal ixracı və idxalı ilə məşğul olan şirkətlər üçün nəzərdə tutulub.
Tətbiqin köməyi ilə hər bir istifadəçi tez və asanlıqla yükünün daşınması üçün nəqliyyat, mövcud texnikası haqqında məlumat yerləşdirərək müştərilər tapa bilər, texnikasının boşda qalma vaxtını azalda bilər.
Fast Found logistika zəncirinin bütün iştirakçılarını birləşdirən körpü rolunu oynayır və daha çox sifariş və müqavilə əldə etməyə kömək edir.
Fast Found-un əsas üstünlükləri
1. İstifadə rahatlığı. Platforma intuitiv və aydın interfeysə malikdir, bu da hər kəsin istifadəsini asanlaşdırır.
2. Operativlik. Elanın dərc edilməsi bir neçə dəqiqə çəkir, avtomatlaşdırılmış seçim funksiyası isə uyğun təklifləri sürətlə tapmağa kömək edir.
3. Qənaət. Fast Found istifadə edərək tərəfdaş axtarışı xərcləri azalır və boşda qalma riskləri minimuma endirilir.
4. Şəffaflıq. İstifadəçilər reytinqləri görərək etibarlı tərəfdaşlar seçə bilər.
5. Əlçatanlıq. Tətbiq iOS və Android üçün pulsuz yükləmək mümkündür.
Fast Found logistika sahəsi üzrə peşəkarlar üçün yaradılıb. Əgər siz yük avtomobili sürücüsüsünüz və ya nəqliyyat şirkəti mütəxəssisinizsə, bu tətbiq gündəlik işinizdə əvəzolunmaz vasitə olacaq.
Bununla yanaşı, məhsullarının operativ çatdırılmasına ehtiyac duyan şirkətlər də asanlıqla münasib şərtlərlə xidmət təklif edən etibarlı daşıyıcılar tapa bilərlər.
Bazarın bir çox nəqliyyat axtarışı tətbiqləri var, lakin Fast Found öz yanaşması ilə fərqlənir. Burada sadəcə elan yerləşdirmə platforması deyil, həm də biznes proseslərini avtomatlaşdırmaq və optimallaşdırmaq üçün güclü bir vasitədir.
Fast Found həm də şəxsi köməkçidir. Artıq yük və ya texnika üçün tərəfdaş tapmaq cəmi bir neçə kliklə mümkündür.
Fast Found-u yükləməklə minlərlə istifadəçiyə qoşula bilərsiniz. Uyğun təkliflər taparaq xərclərinizi azalda və logistikanızı daha sürətli və effektiv edə bilərsiniz.
Fast Found tətbiqini App Store və ya Google Play-dən yükləmək olar.