[center]“Yelo Bank”da müştərinin çənəsini sındıran müdir tapıldı - FOTOFAKT[/center]
“Xəbər verdiyimiz kimi, bir müddət əvvəl vəkil Aqil Layıc “Facebook” sosial şəbəkə hesabında “Yelo Bank”ın filial müdiri olduğu deyilən Vüqar Xəlilovun müştəriyə qarşı kobud davranaraq ona fiziki zorakılıq tətbiq etdiyinə dair məlumatı ictimailəşdirib.
İddiaya görə, filial müdiri bankda xidmətin gecikməsinə etiraz edən müştərini təhqir edib, daha sonra isə onu döyərək çənəsini sındırıb. Məsələ ilə bağlı “Yelo Bank”a müraciət edilsə də, onlar əvvəlcə iddiaların araşdırıldığını, daha sonra isə “Cebheinfo.az”-ın soğusuna cavabda Vüqar Xəlilov adlı şəxsin bankda çalışmadığını bildirib. Vəkil son paylaşımında hadisədə adı keçən şəxsin adının səhv qeyd edildiyini və əslində sözügüdən şəxsin Vüqar Xəlilov yox, Mirzəzadə Vüqar Rəhman oğlu olduğunu açıqlayıb. Xəsarətlə bağlı tibbi rəy də paylaşıma əlavə olunub.
Həmçinin, onun barəsində Yasamal polis İdarəsinə müaciət edildiyi bildirilib.
"Cebheinfo.az" məsələ ilə bağlı yenidən "Yelo Bank" ilə əlaqə saxlayıb. Bank iddiaları nə təsdiq, nə də təkzib edib. Bankdan verilən açıqlamada növbəti dəfə bildirilib ki, qeyd olunan şəxs onların əməkdaşı deyil. Həmçinin, mövzu ilə bağlı əlavə məlumat verməkdən imtina ediblər.
"Cebheinfo.az"